Služby

Audio-videokonferenční zařízení.

Jako jedna z mála společností na trhu může společnost AVINASYS. navrhnout a realizovat řešení od těch nejjednodušších - pro nejmenší místnosti až po vysoce náročná velká síťová řešení, která vyžadují integraci nových A/V technologií se stávající IP infrastrukturou. AVINASYS Vám poskytne řešení pro vybavení prezentačních, přednáškových, školících a zasedacích místností, nebo Vašich kanceláří a v neposlední řadě i domácností v kterých je požadováno vybavení A/V technickou. Tuto A/V techniku nabízíme i dodáváme v širokém sortimentu produktů – projektory, plátna, zobrazovače, ozvučení, mikrofony, audio konference, videokonference a to v pevných i mobilních variantách řídící systémy, počítače, notebooky a další potřebné technické prostředky. Další naší nabídkou jsou služby v oblasti návrhu řešení A/V techniky a orientačních, informačních a navigačních systémů jako je konzultační činnost, příprava podkladů k zadávací dokumentaci pro výběrová řízení a poptávky,zpracování projektů a jejich vedení. V případě požadavku na zřízení místnosti kompletně na klíč od „A do Z“ zajistíme tento Váš požadavek od stavebních prací, přes kabelové rozvody 230 V / 50 Hz a slaboproudé rozvody (včetně revizí) , nábytkové vybavení až po kompletní zařízení příslušnou AV technikou.

Součástí naší nabídky je osobní konzultace a návrh řešení, instalace, uživatelská školení, servisní podpora a projektová podpora. Poskytujeme služby servisní podpory záručního i pozáručního servisu.

Videokonference - moderní komunikační nástroje

Videokonference jsou všeobecně nazývány moderním komunikačním nástrojem, který umožňuje přenos obrazu, zvuku a dat mezi dvěma nebo více účastníky resp. Body, lokalitami, zařízeními apod.

Videokonference poskytuje možnost komunikace tváří v tvář, která je nezbytná pro úspěšné řešení různých situací jak v komerčním světě obchodu, tak i např. ve speciálních aplikacích využívaných ve školství, v armádě, v lékařství v soudnictví, ve výzkumu a dalších.

Videokonference umožňuje efektivně provádět rozhodnutí spjatá se vzdálenými kolegy, klienty, dodavateli a partnery, šetřit finanční prostředky spojené s cestovními náklady a zvyšovat produktivitu. Stolní videokonferenční řešení a podpora SW aplikací v mobilních zařízeních (mobilní telefony, tablety, notebooky apod.) představují možnost dosáhnout za své hranice a spojit se s pracovníky pracujícími z domova nebo v terénu.

Videokonference umožňují spolupráci v reálném čase na jakémkoliv zařízení – od chytrých telefonů a tabletů po laptopy, počítače až po zasedací místnosti, mobilní pracoviště – prakticky kdykoliv, kdekoliv a v rámci téměř jakékoliv sítě – přenosové prostředí.

V případě, že máte již přesně určen typ a výrobce videokonferenčního zařízení, nebo si nevíte rady se správným výběrem videokonference. S ohledem na velmi širokou nabídku výrobců, vysokou variantnost jednotlivých typů zařízení (HW a SW), technické odlišnosti jednotlivých zařízení, rozdílné možnosti řešení dodávky - přímí nákup - pronájem - cloud služby apod. a dalších potřebných parametrů pro správný výběr videokonferenčního zařízení dovolujeme si Vám doporučit - kontaktujte nás!

Jsme připraveni Vám pomoci se zorientovat ve světě videokonferenčních zařízení. Sjednáme si termín osobní schůzky nebo prezentace, zpracujeme pro Vás informační nabídku a společně najdeme optimální variantu řešení.

Orientační, informační a navigační systémy.

Druhým segmentem naší činnosti je navrhování a realizace orientačních systémů. I zde poskytujeme komplexní služby od prohlídky místa, prezentace možných řešení (vzorky, obrazové a grafické ukázky), přes grafický návrh řešení, profesionální nabídku až po vlastní realizaci nabízených řešení.

Interiérové orientační a navigační systémy.

Nabízíme široké portfolio produktů z řady interiérových řešení. Pro vybavení budov označením orientačními tabulemi, označením kanceláří, označením provozních místností. Patrovými orientačními rozdělovníky. Tyto systémy mohou být v provedení nástěnném a to v různých variantách provedení - nalepovací štítky - tabulky, modulární označovací tabulky téměř nekonečných možností variant. Dále pak můžeme nabídnout realizaci řešení pomocí závěsných orientačních tabulí, stojanové varianty informačních tabulí. Celá řada těchto systémů může být dodána i v provedení prosvětlených ploch, tak aby splňovali dostatečně hodnotnou funkci orientační a informační i méně osvětlených prostorech.

Exteriérové (venkovní) orientační a navigační systémy.

Tak, aby byla zajištěna kompletní řada a smysluplnost nabízených řešení orientačních, informačních a navigačních systémů nabízíme i exteriérová řešení. Tato řešení mohou být nabízena ve velké škále variant velikostí a provedení od jednoduchých směrovníků až po velké orientační, informační a navigační tabule, včetně variant s prosvětlenými plochami a řešením světelných poutačů. I v oblasti exteriérových řešení je možno nabízet řešení stojanová, závěsná, nástěnná apod.

Ve většině případů je exteriérové označení firmy a následně interiérový orientační systém to první co Váš zákazník, obchodní partner, návštěvník, klient apod. může vidět. A to může být i to co Vám dělá vizitku prvního dojmu. Je tedy velmi důležité se na tuto situaci dobře vybavit, tak aby první dojem byl dojmem dobře fungující a prosperující organizace, firmy apod.

Protože, bohužel, ne každý má zrak v pořádku, je v našem portfoliu i nabídka všech možných řešení orientačních, informačních a navigačních systémů pro slabozraké a nevidomé. V této oblasti můžeme nabídnout i služby návrhu řešení tak aby byli naplněny požadavky a byli v souladu s vyhláškou č. 398/2009 Sb. o bezbariérovém užívání staveb.

Dále nabízíme zpracování analýzy bezbariérových úprav budov a venkovních prostor pro zrakově postižené. Následně navazující návrh řešení včetně projektu realizace, přípravy itinerářů cest a to včetně nahrávky na web stránky, vypracování cenové nabídky, vlastní realizace celého řešení, následných služeb a případné servisní podporu. Tím jsme rozšířili naše portfolio nabízených služeb o řešení z oblasti orientačních a informačních systémů. A to jak systémů akustických (akustické majáky), tak i vizuálních orientační a (informační tabule, označení místností, kanceláří apod.) Tyto systémy jsou multifunkční a multimediální a jsou velkým pomocníkem v orientaci v prostoru v budovách a volných prostranstvích. Díky své multifunkčnosti tyto orientační a informační systémy využije každý včetně našich zrakově postižených spoluobčanů a jsou v souladu s vyhláškou č.398/2009 Sb. o bezbariérovém užívání staveb.

AVINASYS si dává za jeden z hlavních cílů, aby naše nabídka řešení napomohla určovat ten správný směr pro Vaši firmu, školu, úřad, organizaci apod.

AVINASYS je v oblasti řešení orientačních, informačních a navigačních systémů od roku 2012 úzce propojen se společností DINASYS s.r.o.. Tato společnost vyvinula a na český trh uvedla vlastní unikátní orientační, informační a navigační systém. V oblasti orientačních, informačních a navigačních systémů.poskytujeme ve spolupráci se společnost DINASYS ucelenou nabídku služeb a produktů obsahující projektovou činnost, plánování, vlastní nasazení systémů i jejich následný servis. Naše produkty jsou z oblasti speciálních informačních a orientačních systémů, které jsou multifunkční a mohou je tedy využívat i lidé se zrakovým handicapem a jsou v souladu s vyhláškou č.398/2009 Sb. o bezbariérovém užívání staveb.